Fotogalerie

Malby dětských pokojů

Vytvoříme pro Vás na míru originální dekoraci do dětského pokojíčku. Navrhneme a realizujeme nejen malby pohádkových postav.

Fasády domů

V rámci svých služeb nabízím i dekorační reklamní práce na fasády jakýchkoliv budov. Namaluji na Vaše přání různé motivy obrazů či reklam.

Výmalba interiérů

Provádím malby na stěny interiérů jakýchkoliv rozměrů. Prohlédněte si mnou již zrealizované projekty. Mám radost z toho, jak stěna užívá přidanou uměleckou myšlenkou a tvary se prolínají s životem interiéru.

Olejomalby

Když vám pod rukama vzniká obraz, je to vždycky jako kouzlo. Duch olejomalby je nanapodobitelný a vyjadřuje zvláštní svébytné kouzlo. Olejomalby jsou velmi odolné. Zde Vám předkládám ukázky.

Písmomalířství

Nabízím písmomalířství a dekorativní malbu na zeď pro interiéry i na fasády budov. Namaluji Vám jakékoliv téma na přání a dle Vašich požadavků.

Různé - další tvorba

Prohlédněte si ukázky mé tvorby. Jistě pomohu zkrášlit nejen Váš interiér ale i různé dekorační předměty. Pomohu Vám i s reklamou.

Výrobky z přírodního dřeva

Novinkou mé tvorby jsou výrobky z přírodního dřeva. Jedná se o dekorační tvorbu vhodnou pro každý interiér. Každý kus je originál.

Výškové práce

Provádíme jakékoliv výškové práce. Jsou nedílnou součástí námi poskytovaných služeb. Nabízíme technologicky výhodnější a pro zákazníka levnější řešení.